Bemutatjuk edzőinket: Buchholcz-Huba Dóra
Május 23, 2020

Buchholcz-Huba Dóra az U13-as csapatunk edzője.

Dóri a kézilabda-pályafutása befejezése után 16 évvel ezelőtt kezdett el edzősködni. Élvonalbeli kézilabdás múltja mellett testnevelő-tanári végzettsége van, és edzőként is folyamatosan képezte, képzi magát. Az U13-as csapat edzőjeként dolgozik klubunkban, valamint a Bonifert Domonkos általános iskola (ahol tanárként dolgozik), az egyesületünkkel közösen részt vesz a „kézilabda az iskolában" programban.

„A sikeres edzői tevékenység egyik alapfeltétele a megszerzett tudás folyamatos bővítése, naprakész frissítése, az állandó ismeretszerzés, önképzés. Szeretném a jelenben meglátni a jövőt. A gyermekek kapjanak megfelelő szintű képzést , hogy később itt szegeden büszkén húzhassák magukra a felnőtt csapatunk mezét.”-mondta céljairól és munkájáról dóri.

Az U13-as csapatunk hétfőtől-péntekig délután fél 5-től a Déri Miksa Szakközépiskolában tartja edzéseit.