Bemutatjuk edzőinket: Baunok Bernadett
Május 24, 2020

Baunok Bernadett serdülő és ifjúsági csapatunk edzője

Detti 18 éve, még játékos korában kezdett edzősködni. Edzői pályafutása során sok sikert ért el, már az élvonalban is dolgozott másodedzőként, és egy évig Németországban is trénerkedett. Klubunkhoz 2016-ban tért vissza, jelenleg az ifjúsági I. osztályú  és a serdülő I. osztályú csapatunk játékosaival dolgozik nap, mint nap a jó szereplésért-munkáját rendszeresen segíti Vadkerti Attila.

„Az ifjúsági csapatunk rutinosabb játékosai nagy örömünkre már a felnőtt csapatunk edzésein, mérkőzésein is bontogatják szárnyaikat. Erre már csak azért is büszke vagyok, mert nagy vágyam, hogy minél több saját nevelésű játékosunkat olyan tudás szintre tudjunk emelni, hogy a felnőtt csapatba kerüljenek, és egyesületünket a felnőtt bajnokságban, akár az élvonalban is sikerhez vezessék.”-mondta Detti terveiről.

Serdülő és ifjúsági csapatunk heti 5 alkalommal a Déri Miksa Szakközépiskolában edz, a kora esti órákban.